Porażka kadry narodowej Polski w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024 - fantastyczny występ czeskiej reprezentacji narodowej!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski nie był za bardzo udany. Nasi reprezentanci rzecz jasna zdołali wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi sympatycy z Polski zgodnie sądzili, iż jest potrzebna zmiana na stanowisku szkoleniowca. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem narodowej drużyny Polski został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym rywalem była czeska kadra narodowa. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Euro 2024 i niezwykle ważne było to, aby zwyciężyć.

Nastroje w reprezentacji Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fantastyczne, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Narodowy zespół Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole już po trzech minutach spotkania. Był to gigantyczny szok zarówno dla fanów zebranych na trybunach w Pradze, jak i piłkarzy. Od pierwszych minut meczu zawodnicy kadry narodowej Czech prezentowali się o wiele lepiej od polskich piłkarzy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie to się odmieni. Kadra narodowa Polski w drugiej odsłonie tego starcia wyglądała nieco lepiej, jednak to gracze z Czech strzelili trzeciego gola. Strzelcem bramki numer 3 w 64. minucie był Jan Kuchta. Gracze polskiej drużyny narodowej udało im się zdobyć tylko jednego gola na trzy minuty przed końcem spotkania. Ten mecz w wykonaniu polskiej narodowej drużyny był fatalny i trzeba to przyznać. Portugalski selekcjoner Santos z pewnością nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski. W drugim starciu eliminacyjnych zmagań narodowa drużyna Polski zmierzy się z narodową reprezentacją Albanii. Kadra narodowa Polski z całą pewnością musi zgarnąć 3 punkty w tym starciu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz