Niedawno, bo 7.03 o 20:00 dokonał się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu rozmaitych tabloidów. Po wycofaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do USA był to 1 połączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas spotkania z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie Elżbiety II i pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Mimo to nie można zaprzeczyć, że poparcie jest niespotykanie zróżnicowane, w zależności od upodobań politycznych i wieku. Brytyjskie media zauważają, że w przypadku gdy Harry i Meghan zechcieliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili ostatecznie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła również motyw tego, że książe nie zauważył wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam przyznał, jak i również temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się szukaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili 4 profesjonalistów interpretujących w mediach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu 2 dni przed emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah brak obiektywizmu a z kolei Meghan Markle wykorzystywanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także Meghan Markle pokazany został w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego rozmowę tą oglądało średnio ponad milion widzów. Stacja była wtedy wiceliderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten jedynie potwierdził legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która umie wyciągnąć z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Z uwagi na emocjonujące informacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bez wątpliwości należy stwierdzić, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieustannie komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz