Przegrana narodowej drużyny Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fenomenalny mecz narodowej kadry Czech!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu polskiego nie były zbyt udane. Nasi gracze rzecz jasna dali radę wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłkarscy z Polski zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku selekcjonera jest wymagana. I między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem polskiego zespołu, a jego pierwszym poważnym rywalem była czeska drużyna narodowa. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i bardzo istotne było to, by zwyciężyć.

Humory w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fantastyczne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po 3 minutach spotkania zespół Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla graczy, jak i kibiców zebranych na stadionie w Pradze było to ogromne zaskoczenie. Piłkarze zespołu narodowego Czech od początku prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie się to zmieni. Piłkarska reprezentacja Polski w drugiej odsłonie spotkania grała nieco lepiej, jednakże to zawodnicy z Czech zdobyli bramkę numer trzy. Kuchta Jan był strzelcem gola numer trzy w 64. minucie tego starcia. Polscy zawodnicy usiłowali odrobić straty, jednak udało im się strzelić tylko jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Ten mecz w wykonaniu zespołu Polski był tragiczny i należy to podkreślić. Portugalski szkoleniowiec Santos z pewnością nie tak debiut w naszej reprezentacji. W drugim pojedynku eliminacji polska kadra narodowa mierzyć się będzie z czeskim zespołem narodowym. Z pewnością w tym meczu kadra Polska musi odnieść wygraną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz