Niestety żyjemy w czasach, w jakich coraz to donośniej mówi się o zagładzie życia na Ziemi - niedobór wody i eksterminacja ekosystemu to palące komplikacje, z którymi musimy mierzyć się już dziś. W jakim miejscu rozpocząć zmianę? Od własnego domu, wykorzystując to, co każdego dnia zapewnia nam natura. Z takim nastawieniem powstał portal domiwoda.pl, w którym znajdą Państwo przeróżne sprzęty oraz systemy do skutecznego gospodarowania deszczówką. Na stronie internetowej odnajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, manufaktur, rolnictwa oraz przemysłu - jakiekolwiek akcesorium, system lub zasobnik na wodę to szansa, by pomóc planecie, poprawić wygodę naszego życia i co najważniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Magazynowanie oraz użycie deszczówki to zbawienie nie tylko dla natury, lecz również dla domowego budżetu. Deszczówka jest bezpłatna, a jedna inwestycja (często dofinansowana przez polityków) w odpowiedni system pozwoli jeszcze odpowiedniej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogródku lub też rolnictwie.


Internetowy sklep domiwoda.pl używa najświeższe zdobycze techniki, sprzedając zajmujące, sprawdzone oraz atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory oraz wszystko to, co można z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. W jakim miejscu można zainstalować wskazane urządzenia? Dosłownie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo rolne i wiele więcej - wszędzie tam, gdzie przebywamy oraz w jakim miejscu jest dostęp do deszczówki. Domiwoda.pl łamie także stereotypy mówiące, że skomplikowane systemy gospodarki hydrologicznej wolno montować tylko w sporych gospodarstwach rolniczych - propozycja marki skierowana jest też dla osób prywatnych oraz domowników, którzy chcą zakupić i zamontować mniejsze urządzenia do prywatnego użytku - na witrynie internetowej znajdują się należyte kategorie, w których zamieszczone są sprzęty, gotowe platformy pozyskiwania wody lub też ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, jakie pozwolą stopniowo pozyskiwać, magazynować oraz filtrować deszczówkę.


ziemianka gotowa


Specjaliści z domiwoda.pl pomagają także w uzyskaniu dofinansowania na określone systemy oraz instalacje ekologiczne, które zagospodarują deszczówkę. Proces uzyskiwania należnych finansów od rządu lub też UE na instalacje ekologiczne może być zagmatwany i czasochłonny - jeżeli chcą Państwo przekazać to wszystko pod opiekę znawców, uprzejmie zapraszamy na witrynę po znacznie więcej wiadomości. Wspólnie z dobrym zaangażowaniem oraz zmianami w obrębie własnego środowiska możemy uchronić planetę - zapraszamy do zaznajomienia się z kompletną propozycją, a w razie pytań - zachęcamy do kontaktu!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz