W czasie kryzysu środowiskowego niezmiernie istotne jest, aby każdy z nas brał odpowiedzialność za planetę - jedynie w ten sposób możemy ocalić ekosystem i zagwarantować nam oraz przyszłym generacjom godne warunki życia. Gdzie zacząć zmianę? Od własnego domu, wykorzystując to, co każdego dnia przynosi nam natura. Oto, czemu powstał sklep domiwoda.pl - aby uprościć wszystkim dostęp do technologii, która pozwoli żyć Eko i w zgodzie z przyrodą, nieinwazyjnie zdobywając oraz wykorzystując jej dobrodziejstwa. Na łamach witryny przedstawiamy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, fabryk, rolnictwa i przemysłu - każde akcesorium, system czy zasobnik na wodę to okazja, aby pomóc planecie, poprawić wygodę codziennego życia i co najistotniejsze - przysłużyć się naturze. Magazynowanie i wykorzystanie deszczówki to ratunek nie tylko dla przyrody, ale też dla domowego budżetu. Woda deszczowa jest bezpłatna, a jedna inwestycja (nieraz dofinansowana przez polityków) w trafny system pozwoli jeszcze prawidłowiej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogródku bądź rolnictwie.


Sklep domiwoda.pl wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii, sprzedając zajmujące, przetestowane i atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co wolno z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Asortyment zgromadzony na stronie internetowej bajecznie sprawdzi się w domowym ogródku, na działce i rolnictwie, w jakim miejscu liczy się każda innowacja powiązana z wydajną pracą oraz zabezpieczeniem środowiska. Domiwoda.pl łamie też stereotypy mówiące, że skomplikowane systemy gospodarki wodnej wolno instalować tylko w gigantycznych gospodarstwach rolnych - oferta sklepu skierowana jest także dla osób prywatnych oraz domowników, którzy pragną zakupić oraz zamontować mniejsze sprzęty do osobistego użytku - na stronie internetowej znajdują się dobre kategorie, w jakich zamieszczone są sprzęty, gotowe platformy pozyskiwania wody czy też ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, jakie pozwolą sukcesywnie pozyskiwać, magazynować i filtrować wodę deszczową.


wykorzystanie deszczówki domiwoda


jeśli boją się Państwo, że innowacje kosztują, spieszymy z wytłumaczeniem - domiwoda.pl to nie tylko punkt sprzedaży z gotowymi ekologicznymi technologiami, to także grupa znawców, jacy pomagają w zdobyciu dofinansowania na ekologiczne systemy do wody deszczowej. Pomoc w przeprowadzeniu wszystkich procesów formalnych, instalacja systemu i uruchomienie - zachęcamy do sprawdzenia pomocy, wystarczy przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, żeby fachowcy zajęli się wszystkim od A do Z. Wspólnie z dobrym zaangażowaniem i zmianami w obrębie własnego otoczenia jesteśmy w stanie oszczędzić planetę - gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z kompletną propozycją, a w razie pytań - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz