W meczu mistrzów świata z drużyną z Bałkanów mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo goli. Ostateczny wynik rozgrywki to 4:2 na korzyść Francji. Tym samym Chorwacja nie zdołała odegrać się za finał mundialu w Rosji. Francuzi okazali się w tym spotkaniu delikatnie skuteczniejsi od wicemistrzów świata.

Spore grono znawców traktowało ten pojedynek jako rewanż za finałowe starcie mundialu na rosyjskiej ziemi. Pierwsze minuty spotkania jedynie to podkreślały. Chorwaci prezentowali się zdecydowanie lepiej. Kreowali wiele akcji. Pierwszego gola dla dla zawodników Chorwacji zdobył Lovren. Decydujące podanie w tej sytuacji zaliczył Lucas Hernandez. Od piętnastej minuty zawodnicy z Bałkanów prowadzili 1:0.

Mistrzowie świata nie byli w stanie zatrzymać kolejnych sytuacji kreowanych przez drużynę Chorwacji. Fantastycznie wystąpił bramkarz Chorwatów. Jego interwencja powstrzymała Antoine Griezmanna przed ustrzeleniem bramki. Zawodnik Barcelony strzelił gola kilka minut później. W tej akcji golkiper Chorwacji był bezradny.

Sporo trafień w tym starciu.

Wynik remisowy nie zadowalał nikogo. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu brały pod uwagę tylko triumf w tym starciu. Z tego powodu non stop kibice mogli oglądania pięknych akcji. Ilość trafień jest tego doskonałym tego przykładem. Na stadionie we Francji oglądaliśmy świetny mecz.

Na koniec pierwszej części meczu francuscy piłkarze rozpoczęli nadrabiać straty. Istotna w w tej sytuacji była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który zdobył gola dające wyrównanie drużynie francuskiej. Starcia w ramach Ligi Narodów potrafią dać kibicom piłkarskim mnóstwo fantastycznych emocji. Piłkarze obu drużyn pokazali wysokie zdolności fanom w całej Europie. Bez wątpienia wiele sympatyków może być usatysfakcjonowanych. Ostatecznie z triumfu cieszyli się Francuzi.

Zawodnicy Chorwacji byli zmuszeni do oswojenia się z porażką. Zawodnicy z Bałkanów pokazali się z wyśmienitej strony. Dla francuskich zawodników to kolejne zwycięstwo w tym turnieju.