Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbył się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga liczne tłumy fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i ewoluował z upływem czasu. Na jego szybki rozwój miało wpływ zarówno coraz większe zainteresowanie fanów muzyki, ale również, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba osób zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival wypełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji lub pogłębić wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i cudowne momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w cudownej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz