Top Model to jeden z programów stacji TVN, w którym uczestnicy będą rywalizować o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury a także Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed telewizorami. Do tego gościnnie zawita całkiem sporo rozpoznawalnych w przestrzeni modowej osób, jak chociażby rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, a także fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie o miano Top Model walczyć będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w złotym kolorze jest przyznawany przez jury tej osobie, której predyspozycje do zostania modelką lub modelem są największe, dzięki czemu ten uczestnik na wstępie przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra to głos użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie będzie musiał startować w castingach i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest program Top Model?

Top Model stawia sobie za cel dać nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, dlatego w każdym sezonie postanawia się zgłosić naprawdę dużo kandydatów. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różnorodne konkurencje, które mają sprawdzić, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem jurorów jest ocena ich postępów i decyzja o tym, który z uczestników odpadnie w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, kto okaże się być kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O wygraną walczy wiele ciekawych modelek i modeli, dlatego też bez wątpienia warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz